| Product Name | Industrial Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Power Supply | DC12V Input |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| Product Name | Embedded Control Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| Product Name | Vending Machine Embedded System Board With 8G Memory And -20 To 80 Centigrade Temperature Tolerance |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI Output |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM | Support |
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded System Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |
| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |