| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, The Highest Frequency Is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Android RK3288 Pos Motherboard Development Linux Board Lvds Pcba Manufacture Rockchip PX30 Custom Motherboard Cash Register JLD076 |
|---|---|
| CPU | Quad Core ARM CORTEX-A17 Core Processor |
| GPU | ARM MAIL-T764 Graphics Processor |
| Memory | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Layer | 4 |
| PCB Size | 140mm X 91mm |
| Video Output | EDP (2560 * 1440), MIPI Format Video Output |
| Stable Power Delivery | DC 12V / 3A Input |
| Product Name | Embedded Digital Signage Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Type | Multilayer Pcb |
| Product Name | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded System Motherboard |
|---|---|
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Scree |
| RT | Yes |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Key Words | Pos Machine Mainboard, RK3576 Motherboard, 6T TOPS NPU Board |
|---|---|
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |