| Product Name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory Card Type | TF-CARD |
| Power Supply | DC12V Input |
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Product Name | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| Product Name | Embedded System Motherboard For KIOSK |
|---|---|
| Camera | Support USB Interface |
| CPU | RK3288 |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Product Name | Embedded ARM PCB Board |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Video Output | Support LVDS, EDP, MIPI Format Video Output |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | POS Embedded System Motherboard |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | POS Motherboard RK3568 |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| OEM | Support |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 1.8GHz |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |