| Product Name | Industrial Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Power Supply | DC12V Input |
| Product Name | 10.1 Inch Display Control Board Vending Machine Motherboard With Touchscreen And HD-MI Output JLD076 |
|---|---|
| Camera | MIPI/USB Camera |
| HDMI | HMDI Output |
| Video Output | Support LVDS, EDP And HDMI Video Output And The Highest Resolution 3840X2160. |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |
| Product Name | Embedded Control Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 ℃ |
|---|---|
| Memory | 2G DDR4/4G DDR |
| Video Input | HDMI2.1、CVBS |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
| PCB Size | 130mmX110mm |
| Power Supply | DC12V3A Input |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Option |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| USB Interface | Internal USB 2.0 (7 Pcs), External USB 2.0 (1 Pc), External OTG (1 Pc) |
| Product Name | Android 10 Android Embedded Board And Linux Operating System RK3399 Industrial ARM Board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Product Name | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Product Name | The Ideal Motherboard Industrial ARM Board For High-Security Turnstile Systems Compitable With MIPI Displays JLD-F02 |
|---|---|
| Regulatory Compliance | FCC, CE |
| Authentication Mechanisms | Face Recognition |
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Product Name | Cost Effective Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM Embedded Mainboard Android PCBA Motherboard Digital Signage Control Board With LVDS Output SBC Low Power Consumption |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Memory | 1GB DDR3 (max 2GB) |
| Storage | 4GB–16GB NAND Flash (default) Or Up To 32GB EMMC |
| Product Name | 1G DDR3 Ram Maximum Supported Android Embedded Board With HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| USB Port | USB HOST/OTG |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk. |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| OS | ANDROID8.1/10.0 |