| Product Name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer For Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product Name | Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | RK3588 Eight Core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, With The Highest Frequency Of 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Vending Machine Embedded System Board With 8G Memory And -20 To 80 Centigrade Temperature Tolerance |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI Output |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
|---|---|
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Camera | MIPI/USB Camera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Product | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Support |
| Warranty | 1 Year |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Processor | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1.Maximum Frequency 1.8GHZ |
|---|---|
| Storage | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
| USB Interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |