| Product Name | Sim Card Lvds Rockchip Rk3568 Industrial Arm Android Board Mini Smart Control All In One Motherboard JLD-F03 |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Network | Support 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Ports | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Item Condition | New |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| Cpu Type | Rockchip |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| OS | Android 8.1/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
|---|---|
| Gorge Line | A Total Of 5 Types Are Available, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM | Support |
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded Linux Board |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11,Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Solution | RK3568 |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
|---|---|
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |
| USB Interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| Operating System | 7.ANDROID 7.1 Or 10 Linux Debian / Ubuntu |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| Touch Panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| USB Interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |