| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Camera | USB Camera |
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | Android 10 Android Embedded Board And Linux Operating System RK3399 Industrial ARM Board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard JLD-P08 |
|---|---|
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Name | Embedded Linux Board JLD-F03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB Size | 122mm*75mm |
| Product Name | RK3568 Embedded Linux Board |
|---|---|
| RTC | Supports Power-Off Clock Memory And Automatic Switching Function |
| Touch Panel | Supports Multi-Touch Capacitive Touch Screen |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Type | Multilayer Pcb |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard JLD-A09 |
|---|---|
| Display | Support LVDS(Dual 8,1920*1080),EDP,MIPI,HDMI |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Embedded Linux Board |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11,Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Solution | RK3568 |