| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB Size | 170mmX170mm |
| USB Interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |
| Product Name | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industrial-grade POS Motherboard Linux Embedded Development Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Camera | USB Camera |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Video Output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch Panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Product Name | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Factory | Yes |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Multi Interface RK3568 Industrial ARM Board With Dual Gigabit Lan Compatible With Android 11 And Linux JLD-I01 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Product Name | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |