| Product Name | Rk3566 Cpu Board |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | Digital Queue Self Information Library/Bank/Hospital Information Kiosk |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Layer | 4 |
| PCB Size | 140mm X 91mm |
| Video Output | EDP (2560 * 1440), MIPI Format Video Output |
| Stable Power Delivery | DC 12V / 3A Input |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| Memory Card | TF-CARD |
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| Product Name | Embedded Control Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| Memory Card | TF-CARD |
|---|---|
| Temperature | -20° To 80℃ |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Product Name | Embedded Linux Board |
|---|---|
| NPU | 1TOP |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | JLD-A09 Embedded Linux Board |
|---|---|
| Camera | MIPI Camera |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |