| Product Name | Embedded Digital Signage Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Type | Multilayer Pcb |
| Product Name | Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | RK3588 Eight Core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, With The Highest Frequency Of 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Embedded Industrial ARM Motherboard |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Product Name | Vending Machine Embedded System Board With 8G Memory And -20 To 80 Centigrade Temperature Tolerance |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI Output |
| Product Name | Advertising Display Board |
|---|---|
| Adaptive Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| USB Interface 4G | Built-in USB 2.0 Sockets (4), External USB 3.0 HOST (1), External OTG (1) Supports PCIE 4G Function Modules |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| EMMC | 16G-128G |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board With EDP Screen Interface And Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Product Name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory Card Type | TF-CARD |
| Power Supply | DC12V Input |
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Yes |
| Camera | USB Camera |