| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM | Support |
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded POS Board For Commercial Display |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Industrial Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Power Supply | DC12V Input |
| Product Name | Vending Machine Board |
|---|---|
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| HDMI | HMDI Output |
| Processor | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1.Maximum Frequency 1.8GHZ |
| Product Name | Sim Card Lvds Rockchip Rk3568 Industrial Arm Android Board Mini Smart Control All In One Motherboard JLD-F03 |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Network | Support 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Product Name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Product Name | RK3568 CPU Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Processor | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1.Maximum Frequency 1.8GHZ |
|---|---|
| Storage | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
| USB Interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |
| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |