| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard RK3566 |
|---|---|
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board With RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G Option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Product Name | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| Product Name | PCBA Board |
|---|---|
| NPU | 1 TOPS |
| OS | Linux Android |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | RK3568 Android 11 Embedded Board Self-service Kiosk Pos Machine Embedded System Board With 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Factory | Yes |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |