| Temperatura dostosowująca | -20-80℃ |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| Wyjście wideo | HDMI, CVBS, LVDS/RGB |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| Interfejs aparatu | 1x interfejs kamery MIPI-CSI |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | Interfejs 100 mHz LAN |
|---|---|
| RTC | Wsparcie |
| Łączność | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Rodzaj produktu | Komputer |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| CPUt | PX30 Maksymalna częstotliwość1,4 GHz |
|---|---|
| Błysk | 4G Nandflash Najwyższe wsparcie 16G Nandflash (EMMC Obsługa 32G) |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Baran | 1G DDR3 (obsługa maksymum 2 GB) |
| Rozmiary PCB | 120mmX85mm |
| CPUt | PX30 Maksymalna częstotliwość1,4 GHz |
|---|---|
| Błysk | 4G Nandflash Najwyższe wsparcie 16G Nandflash (EMMC Obsługa 32G) |
| Rozmiary PCB | 120mmX85mm |
| Zasilanie | Wejście DC12V/2A |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Błysk | 4G Nandflash Najwyższe wsparcie 16G Nandflash (EMMC Obsługa 32G) |
|---|---|
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie karty TF --- Najwyższy dysk 32G |
| Port USB | USB HOST/OTG |
| Baran | 1G DDR3 (obsługa maksymum 2 GB) |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Nazwa produktu | Płyta procesora RK3568 |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |