| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Zgodność | Kompatybilny z różnymi automatami |
|---|---|
| Łączność | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Kamera | Kamera MIPI/USB |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Temperatura adaptacyjna | -20 - 80 Centijła. |
| Nazwa produktu | 8 GB RAM 128 GB ROM Industrial Edge Computer z systemem wbudowanym RK3568 Android 11 i Linux |
|---|---|
| Wielkość | 240*180*48 mm |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V/5A |
| procesor | RK3568 Najwyższa częstotliwość do 2,0 GHz |
| Rozszyfrowanie | Pełny format H.264 4K@60FPS H.265 4K@60FPS |
| Nazwa produktu | Płyta Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Karta SIM LVDS RockChip RK3568 Przemysłowy ARM Android Board Mini Smart Control All w jednej płycie |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ekran dotykowy | Obsługa interfejsu I2C cala i interfejs USB Multi-Touch pojemnościowy ekran dotykowy |
| Sieć | Obsługa 10 MHz / 100 MHz / 1000 MHz Wired i 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Nazwa produktu | Wyświetl płytę sterowania JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Ekran dotykowy | Wsparcie |
|---|---|
| Pamięć zewnętrzna | Wsparcie TF-najwyższe karty 512G |
| wyświetlacz dwuekranowy | Nie wspieraj |
| procesor | AMLOGIC T972 czterordzeniowy Cortex-A55, o najwyższej częstotliwości 1,9 GHz |
| GPU | ARM Mali-G31 MP2 |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
|---|---|
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 w sumie typy opcjonalne, TTL (0-4 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Sieć | Obsługa 10 MHz / 100 mHz1000MHz i dostęp do Internetu Wi -Fi 2,4G |
|---|---|
| Pamięć | 2G / 4G / 8G DDR 4 Opcjonalnie (standardowa wersja publiczna) |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS (podwójne 8 1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) oraz wyjście wideo w formacie MIPI |
| Pamięć flash | Od 16G do 64G opcjonalnie (standard 16G) |
| Rozmiar PCB | 158 mmx 95 mm |