| Adaptive Temperature | -20-80℃ |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Video Out | HDMI,CVBS,LVDS/RGB |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board With External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 And Temperature Range -20° To 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power Supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 100MHZ LAN Interface |
|---|---|
| RTC | Support |
| Connectivity | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Product Type | Computer |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| CPUt | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| CPUt | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Power Supply | DC12V/2A Input |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
|---|---|
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk |
| USB Port | USB HOST/OTG |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Product Name | RK3568 CPU Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |