| Uyarlanabilir sıcaklık | -20-80 ℃ |
|---|---|
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| Video Çıktı | HDMI, CVBS, LVD/RGB |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| Kamera Arayüzü | 1x MIPI-CSI Kamera Arayüzü |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 100MHz LAN Arayüzü |
|---|---|
| RTC | Destek |
| Bağlantı | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Ürün Türü | Bilgisayar |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| Kâr | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Kâr | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Güç kaynağı | DC12V/2A girişi |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
|---|---|
| Bellek kartı türleri | TF Kartını Destekleyin --- En Yüksek 32G Disk |
| USB girişi | USB HOST/OTG |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
| Ürün adı | RK3568 CPU Kartı |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |