| Ürün Adı | Turnike Sistemi Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Ürün Yazılımı Güncelleme Desteği | OTA |
| Port yerleştirme | USB, HDMI |
| Bellek Kapasitesi | 2G/4G DDR3 |
| Depolama Kapasitesi | 8G ~ 64G EMMC |
| Anahtar kelimeler | POS Machine Ana Kurulu, RK3576 Anakart, 6t Tops NPU Board |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera. | Usb kamera |
| PCB boyutu | 102mm*146mm |
| dokunmatik ekran | I2C ve USB Arabirim Dokunmatik Ekran |
| Ürün Adı | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 |
| Video çıkışı | Destek Ekran Dikey Seviyesi |
| Kablosuz ağ | 2.4g / 5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Ürün Adı | POS makinesi için gömülü tahta |
|---|---|
| USB arabirimi | USB HOST/OTG |
| RTC | Esnek |
| Video çıkışı | Destek Ekran Dikey Seviyesi |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Adı | Endüstriyel kol anakart JLD-A06 |
|---|---|
| Kamera. | MIPI Kamerayı Destekleyin |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| Model NO. | JLD-A06 |
| Dokunmatik ekran | I2C * 2 |
| Ürün Adı | Self servis terminali için JLD-P02 Android Anakart |
|---|---|
| Güç girişi | DC12V-28V giriş |
| Çift ekran ekranı | EDP, MIPI desteği |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| PCB boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| Adı | JLD-A03 PCBA Anakart |
|---|---|
| Başvurular | 4K Reklam Makinesi, Ticari Ekran Ekipmanı |
| Model | Anakart |
| USB | USB x 6 |
| Güç girişi | DC12V girişi |
| Adı | Reklam Dijital Sinage Anakart |
|---|---|
| Logoyu Özelleştir | PCB Üretildiğinde Destek |
| Anahtar Kelime | Android Ana kartı |
| Güç girişi | DC12V girişi |
| Çift ekran ekranı | Destekleme |
| Adı | Yüz tanıma makinesi için gömülü tahta jld-f03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB arabirimi | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB boyutu | 122mm*75mm |