| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB Size | 170mmX170mm |
| USB Interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |
| Product Name | Linux Ubuntu System Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Product Name | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Factory | Yes |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard RK3566 |
|---|---|
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Product Name | Cost Effective Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM Embedded Mainboard Android PCBA Motherboard Digital Signage Control Board With LVDS Output SBC Low Power Consumption |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Memory | 1GB DDR3 (max 2GB) |
| Storage | 4GB–16GB NAND Flash (default) Or Up To 32GB EMMC |
| Product Name | Cost Effective Allwinner A133 Android Motherboard SOM Embedded System On Module Arm Pcb Single Board Computer Linux Android Development Motherboard For Kiosk |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A53 Processor With A Clock Speed Of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, Supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, And OpenCL 1.2. |
| Memory | Supports 1G/2G/4G DDR4 Options. |
| Storage | EMMC Storage With Optional Capacities Of 16G-128G. |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Factory | Yes |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |