| Productnaam | Embedded systeemmoederbord voor KIOSK |
|---|---|
| Camera | Ondersteuning USB-interface |
| CPU | RK3288 |
| PCB-grootte | 100 mm * 80 mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Productnaam | Pos embedded systeem moederbord |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Os | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| OEM | Steun |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G wifi BT |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |
| Productnaam | Rockchip RK3568 Board Moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | ANDROID |
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| Productnaam | Ingebouwde POS-machine moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Aanraakscherm | Ondersteuning |
|---|---|
| Externe geheugen | ondersteunen van TF CARD-hoogste 512G |
| dubbel scherm | Niet ondersteunen |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, met een maximale frequentie van 1,9 GHz |
| GPU's | ARM Mali-G31 MP2 |
| Productnaam | Embedded ARM-moederbord |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | ARM ingebed systeem PCBA-moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Ondersteunt het uitschakelen van het klokgeheugen en het automatisch inschakelen/uitzetten |
| Camera | usb camera |
| Audio-interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 2P2.0 microfooninterface, 4P2.0 luidsprekerinterface |
| Ram | 1G DDR3 ((maxium Ondersteuning 2GB) |
|---|---|
| Audio-uitgang | Stereo |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD --- Maximale 32G schijf |
| Flash | 4G NANDFLASH Hoogste ondersteuning 16G NANDFLASH ((EMMC Ondersteuning 32G) |
| Stroomvoorziening | DC12V/2A-invoer |
| Flash | 4G NANDFLASH Hoogste ondersteuning 16G NANDFLASH ((EMMC Ondersteuning 32G) |
|---|---|
| Ram | 1G DDR3 ((maxium Ondersteuning 2GB) |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD --- Maximale 32G schijf |
| Audio-uitgang | Stereo |
| PCB-grootte | 120 mmX85 mm |