| Productnaam | Pos moederbord |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ontwikkelingsbord JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55-processor, maximale frequentie 1,8 GHz |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | RK3568 CPU-kaart |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | RK3288 Linux ingebed bord |
|---|---|
| Opties voor upgraden | firmware-updates |
| Ondersteuning van geheugenkaart | TF-kaart tot 32G |
| Geheugencapaciteit | 2G/4G DDR3 |
| Opslagcapaciteit | 8G ~ 64G EMMC |
| Productnaam | Dual Screen POS-machine ingebed moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Productnaam | Ingebed elektronisch weegschaalbord |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Optie EMMC16G/32G/64G/128G |
| Productnaam | Rockchip RK3566-bord JLD-P02 |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 100 mmX70 mmX1,6 mm |
| Sleutelwoorden | Mainboard van de POS-machine, RK3576-moederbord, 6T TOPS NPU-bord |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Type geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |
| Aanraakscherm | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Productnaam | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |