| Temperatuur | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wifi | 2.4G/5G wifi BT |
| Schroefgat | :diameter 4 mm |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G facultatief |
| Productnaam | Industrial Grade 12V Android Vending Machine Moederbord met 2.2G DDR3 Storage en 13.3 inch LCD Touch |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 12V /3A-invoer |
| Audio-uitgang | Stereo, Dolby-geluid ondersteunt |
| Video-uitgang | Ondersteunt LVDS, EDP en HDMI Video Output en de hoogste resolutie 3840x2160. |
| Afbeelding | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 inch LCD touchscreen |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| Productnaam | 10.1 inch Display Control Board Vending Machine Moederbord Met Touchscreen En HD-MI Uitgang JLD076 |
|---|---|
| Camera | MIPI/USB-camera |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Video-uitgang | Ondersteunt LVDS, EDP en HDMI Video Output en de hoogste resolutie 3840x2160. |
| RTC | Ondersteuning van klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteuning van automatische herstart |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| PCB-grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Besturingssysteem | Android |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Naam van het product | Ingebed bord voor POS-machine |
|---|---|
| USB-interface | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Video-uitgang | verticaal niveau van het ondersteunend scherm |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Productnaam | Embedded POS Moederbord |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
|---|---|
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, optionele typen, TTL (0-4 stuks), RS232 (0-4 stuks) |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |