| Product Name | Embedded System Motherboard For KIOSK |
|---|---|
| Camera | Support USB Interface |
| CPU | RK3288 |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Product Name | POS Embedded System Motherboard |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| OEM | Support |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Product Name | Rockchip RK3568 Board Motherboard |
|---|---|
| OS | ANDROID |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| Product Name | Embedded POS Machine Motherboard |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Touch Screen | Support |
|---|---|
| External Memory | Support TF – CARD-highest 512G |
| Dual Screen Display | Do Not Support |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, With The Highest Frequency Of 1.9GHz |
| GPU | ARM Mali-G31 Mp2 |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | ARM Embedded System PCBA MainBoard |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk |
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| Power Supply | DC12V/2A Input |
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
|---|---|
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk |
| Audio Output | Stereo |
| PCB Siz | 120mmX85mm |