| Audio-uitvoer | 3.5mm koptelefoon interface,MIC,2P1.25 luidspreker interface |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| Besturingssysteem | Linux |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN en 2.4G draadloze WIFI |
|---|---|
| Audio-uitvoer | Stereo, Ondersteuning voor Dolby Sound |
| Lcd-grootte optioneel | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 enz. |
| Intern geheugen | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optioneel (label 16GB) |
| GPIO | Steun |
| Intern geheugen | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optioneel (label 16GB) |
|---|---|
| GPIO | Steun |
| Voeding | DC12V/3A-invoer |
| Video-uitvoer | Ondersteuning van LVDS (1920*1080), EDP ((2560*1440), MIPI-formaat Video-output |
| Headset | Steun |
| CPU | RK3568 Hoogste frequentie tot 2,0 GHz |
|---|---|
| Bedieningssysteem | Android11/Linux |
| Aanraakpaneel | Ondersteuning Multi-touch capacitieve touchscreen |
| USB -interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| EMMC | 16G tot 64G Optioneel (standaard 16G) |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
|---|---|
| Geheugenkaart | TF-kaart |
| Aanraakpaneel | I2C- en USB-toetsenpaneel |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| USB -interface | USB3.0 X2 USB2.0*4 |
|---|---|
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN en 2.4G draadloze WIFI |
| DDR | LPDDR4, met opties voor 2GB/4GB/8GB. |
| CPU | RK3568-vierling-Kern |
| Lcd-grootte optioneel | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 enz. |
| Lcd-grootte optioneel | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 enz. |
|---|---|
| DDR | LPDDR4, met opties voor 2GB/4GB/8GB. |
| RTC | Ondersteuning van Power Off Clock Memory, Ondersteuning van automatische schakelfunctie |
| Voeding | DC12V/3A-invoer |
| IR | Steun |
| Naam | Industriële armboard JLD-A06 |
|---|---|
| Audio -interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 3.5mm microfoonaansluiting, 2P2.54 luidspreker aansluiting * 2 |
| Audio -uitvoer | stereo, ondersteuning voor Dolby-geluidseffecten |
| Maat | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| GPU | Mali-T860 GPU, ondersteunt OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Productnaam | Embedded POS Moederbord |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |