| Audio Output | 3.5mm Headphone Interface,MIC,2P1.25 Speaker Interface |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| OS | Linux |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| Internal Memory | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optional (label 16GB) |
| GPIO | Support |
| Internal Memory | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optional (label 16GB) |
|---|---|
| GPIO | Support |
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| Video Output | Support LVDS (1920*1080),EDP(2560*1440), MIPI Format Video Output |
| Headset | Support |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| Touch Panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| USB Interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| Memory Card | TF-CARD |
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
|---|---|
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Ddr | LPDDR4, With Options For 2GB/4GB/8GB. |
| Cpu | RK3568 Quad-core |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
|---|---|
| Ddr | LPDDR4, With Options For 2GB/4GB/8GB. |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switching Function |
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| IR | Support |
| Name | Industrial ARM Board JLD-A06 |
|---|---|
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack * 2 |
| Audio Output | Stereo, Supporting Dolby Sound Effects |
| Size | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Product Name | Embedded POS Motherboard |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| Product Name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet And 2.4GHz Wi-Fi, Integrated With Bluetooth Functionality. |
| Audio Features | Stereo Output With Dolby Sound Effects, Equipped With A 3.5mm Headphone Jack, 2P1.25 Microphone Jack, And 4P2.0 Speaker Jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 Processor With A Clock Speed Of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, Supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, And OpenCL 1.2. |