| Έξοδος ήχου | 3.5mm Διασύνδεση ακουστικών, MIC,2P1.25 Διασύνδεση ομιλητών |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| OS | Linux |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN και 2.4G ασύρματο WIFI |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεοφωνικό, Υποστήριξη ήχου Dolby |
| Μέγεθος οθόνης LCD Προαιρετικό | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 κ.λπ. |
| Εσωτερική μνήμη | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Προαιρετικό (ετικέτα 16GB) |
| ΠΕΔΠ | Υποστήριξη |
| Εσωτερική μνήμη | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Προαιρετικό (ετικέτα 16GB) |
|---|---|
| ΠΕΔΠ | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Εισαγωγή DC12V/3A |
| Έξοδος βίντεο | Υποστήριξη LVDS (1920*1080),EDP ((2560*1440), MIPI Format Βίντεο εξόδου |
| Ακουστικά | Υποστήριξη |
| CPU | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |
|---|---|
| Σύστημα λειτουργίας | Android11/Linux |
| Πινακίδα | Υποστήριξη Πολλαπλής αφής χωρητικής οθόνης αφής |
| Διεπαφή USB | USB3.0/USB HOST/OTG |
| EMMC | 16G έως 64G Προαιρετικό (standard 16G) |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
|---|---|
| Κάρτα Μνήμης | Κάρτα TF |
| Πίνακας αφής | Πίνακα αφής I2C και θύρα USB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικά |
| Διεπαφή USB | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
|---|---|
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN και 2.4G ασύρματο WIFI |
| ΔΔΔ | LPDDR4, με επιλογές για 2GB/4GB/8GB. |
| CPU | Τετράγωνο-πυρήνας RK3568 |
| Μέγεθος οθόνης LCD Προαιρετικό | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 κ.λπ. |
| Μέγεθος οθόνης LCD Προαιρετικό | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 κ.λπ. |
|---|---|
| ΔΔΔ | LPDDR4, με επιλογές για 2GB/4GB/8GB. |
| RTC | Υποστήριξη της λειτουργίας Power Off Clock Memory, υποστήριξη της λειτουργίας αυτόματης εναλλαγής |
| Τροφοδοτικό | Εισαγωγή DC12V/3A |
| Ir | Υποστήριξη |
| Ονομα | Βιομηχανικό βραχίονα JLD-A06 |
|---|---|
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm jack ακουστικών, 3.5mm jack μικροφώνου, 2P2.54 jack ηχείας * 2 |
| Έξοδος ήχου | στερεοφωνικό, υποστηρίζει εφέ ήχου Dolby |
| Μέγεθος | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | Η GPU του Mali-T860, υποστηρίζει το OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα POS |
|---|---|
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |