| Wyjście audio | 3.5mm Interfejs słuchawkowy, MIC,2P1.25 Interfejs głośnika |
|---|---|
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Temperatura | -20 ° do 80 ℃ |
| system operacyjny | Linuksa |
| Sieć | Obsługa 10 mHz/100MHz1000MHz LAN i 2,4G bezprzewodowego Wi -Fi |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby Sound |
| Rozmiar LCD Opcjonalnie | 7/8/10.1/13.3/15,6/18,5/21,5 itd. |
| Pamięć wewnętrzna | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Opcjonalnie (etykieta 16 GB) |
| GPIO | Wsparcie |
| Pamięć wewnętrzna | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Opcjonalnie (etykieta 16 GB) |
|---|---|
| GPIO | Wsparcie |
| Zasilanie | Wejście DC12V/3A |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS (1920*1080), EDP (2560*1440), MIPI Format Middle |
| Zestaw słuchawkowy | Wsparcie |
| CPU | RK3568 Najwyższa częstotliwość do 2,0 GHz |
|---|---|
| System operacji | Android11/Linux |
| Panel dotykowy | Obsługuj wielosoboczny ekran dotykowy pojemnościowy |
| Interfejs USB | USB3.0/USB Host/OTG |
| EMMC | 16G do 64G Opcjonalnie (Standard 16G) |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
|---|---|
| Karta pamięci | TF CARD |
| Panel dotykowy | Panel dotykowy I2C i USB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 dla opcji |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
|---|---|
| Sieć | Obsługa 10 mHz/100MHz1000MHz LAN i 2,4G bezprzewodowego Wi -Fi |
| NRD | LPDDR4, z opcjami dla 2 GB/4GB/8 GB. |
| Procesor | Czterordzeniowy RK3568 |
| Rozmiar LCD Opcjonalnie | 7/8/10.1/13.3/15,6/18,5/21,5 itd. |
| Rozmiar LCD Opcjonalnie | 7/8/10.1/13.3/15,6/18,5/21,5 itd. |
|---|---|
| NRD | LPDDR4, z opcjami dla 2 GB/4GB/8 GB. |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczną funkcję przełączania |
| Zasilanie | Wejście DC12V/3A |
| Ir | Wsparcie |
| Nazwa | Zarząd przemysłowy JLD-A06 |
|---|---|
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, gniazdo mikrofonu 3,5 mm, gniazdo głośników 2p2.54 |
| Wyjście audio | stereo, wspieranie efektów dźwiękowych Dolby |
| Rozmiar | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| GPU | MALI-T860 GPU, obsługa OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, Opencl |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna POS |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |