| Ses Çıkışı | 3.5mm kulaklık arayüzü,MIC,2P1.25 hoparlör arayüzü |
|---|---|
| ethernet | 10/100/1000m |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Sıcaklık | -20 ° ila 80 ℃ |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Ağ | 10MHz/100MHz1000MHz LAN ve 2.4G kablosuz wifi'yi desteklemek |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound |
| LCD boyutu isteğe bağlı | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 vb. |
| İç bellek | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G İsteğe bağlı (Etiket 16GB) |
| GPIO | Destek |
| İç bellek | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G İsteğe bağlı (Etiket 16GB) |
|---|---|
| GPIO | Destek |
| Güç Kaynağı | DC12V/3A girişi |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri (1920*1080), EDP (2560*1440), MIPI Biçim Video Çıkışı |
| Kulaklık | Destek |
| İşlemci | RK3568 2.0GHz'e kadar en yüksek frekans |
|---|---|
| Çalışma sistemi | Android11/Linux |
| Dokunmatik panel | Çoklu dokunma kapasitif dokunma ekranını destekle |
| USB arayüzü | USB3.0/USB ana bilgisayar/OTG |
| EMMC | 16g ila 64g isteğe bağlı (Standart 16g) |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
|---|---|
| Hafıza Kartı | TF kart |
| Dokunmatik panel | I2C ve USB bağlantı noktası dokunmatik panel |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçenek için |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
|---|---|
| Ağ | 10MHz/100MHz1000MHz LAN ve 2.4G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| DDR | LPDDR4, 2GB/4GB/8GB seçenekleriyle. |
| İşlemci | RK3568 Dört Çekirdekli |
| LCD boyutu isteğe bağlı | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 vb. |
| LCD boyutu isteğe bağlı | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 vb. |
|---|---|
| DDR | LPDDR4, 2GB/4GB/8GB seçenekleriyle. |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin, otomatik anahtarlama işlevini destekleyin |
| Güç Kaynağı | DC12V/3A girişi |
| IR | Destek |
| İsim | Endüstriyel kol tahtası JLD-A06 |
|---|---|
| Ses arayüzü | 3.5mm kulaklık krikosu, 3.5mm mikrofon jakı, 2p2.54 hoparlör jak * 2 |
| Ses çıkışı | stereo, Dolby Ses Efektlerini Destekleme |
| Boyut | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | Mali-T860 GPU, OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3 desteği.1, OpenCL |
| Ürün adı | Gömülü pos anakart |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |