| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
|---|---|
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| Seriële poort | Ondersteuning van TTL, RS232, RS485 |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteuning Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Ondersteuning 1000 MHz |
| Poorten | Wi-Fi, USB 2.0, DisplayPort, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Conditie van artikel | Nieuw |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU -type | Rotschip |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Productnaam | Advertentiebord |
|---|---|
| Adaptieve temperatuur | -20°-80℃ |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| USB -interface 4G | Ingebouwde USB 2.0 Sockets (4), externe USB 3.0-host (1), externe OTG (1) ondersteunt PCIe 4G-functi |
| TP | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Draadloos Netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
|---|---|
| Het Type van geheugenkaart | Ondersteuning van TF-CARD |
| Reekspoort | Ondersteuning van TTL, RS232, RS485 |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Ondersteuning 1000 MHz |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS ((dual 8,1920*1080), EDP |
|---|---|
| Voeding | DC12V3A-invoer |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Optie 16G-128G |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| NPU | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Reekspoort | Ondersteuning van TTL, RS232, RS485 |
| Draadloos Netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Ondersteuning Automatische Power On en Off functie |
| Het Type van geheugenkaart | Ondersteuning van TF-CARD |
| Ram | 2G / 4G lPDDR4 |
|---|---|
| Audio-uitgang | Stereo |
| Hoofdic | RK3399 maximale frequentie 2,0 GHz |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN en 2.4G/5G draadloos WIFI |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-CARD (geen maximale limiet) |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS,EDP,MIPI |
| NPU | 1TOPS |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| Video-uitgang | EDP (2560 * 1440), MIPI-formaat videuoutput |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning van Power Off Clock Memory, Ondersteuning van automatische schakelaarfunctie |
| Operating System | Android 11, Ubuntu 20.04, enz. |
| flashgeheugen | 16G tot 64G Facultatief |
| PCB Grootte | 140 mm x 91 mm |