| Productnaam | Rockchip RK3566 ontwikkelingsbord JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55-processor, maximale frequentie 1,8 GHz |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| TP | I2C/USB-interface TP |
|---|---|
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Grootte | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| NPU | 1TOPS |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
|---|---|
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| Seriële poort | Ondersteuning van TTL, RS232, RS485 |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteuning Dolby Sound Effect |
| Ethernet | Ondersteuning 1000 MHz |
| PCB-grootte | 145 mmx100 mmx1,6 mm |
|---|---|
| Connectiviteit | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Ondersteuning van klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteuning van automatische herstart |
| USB -interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| Besturingssysteem | 7.ANDROID 7.1 of 10 Linux Debian / Ubuntu |
| Verpakking Details | 1pc/bubble bag, juiste hoeveelheid in een karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 werkdagen voor monsters |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100k/maand |
| Plaats van herkomst | Chinees |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 100 mmX70 mmX1,6 mm |
| Audio -interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 2P2.0 microfooninterface, 4P2.0 luidsprekerinterface |
|---|---|
| Lijn van de kloof | Er zijn in totaal 5 soorten beschikbaar, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Voedingsmodus | DC12V -invoer |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |
| Aanraakscherm | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Temperatuur | -20°~ 80°C |
|---|---|
| Aanraakscherm | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| RS232 | 0 tot 6 |
| RS485 | 1 |
| Verwerker | PX30 Maximale frequentie 1,4 GHz |
|---|---|
| Camerainterface | 1x MIPI-CSI camera-interface |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD --- Maximale 32G schijf. |
| Ram | 1G DDR3 ((maxium Ondersteuning 2GB) |
| HDMI_OUT | Ondersteuning |