| نام محصول | برد اصلی PCBA سیستم جاسازی شده ARM |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
| نام محصول | مادربرد دستگاه POS جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz و WIFI بی سیم 2.4 گرم/5G |
|---|---|
| فلش حافظه | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| RTC | حمایت |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، MIPI Output Output بالاترین تعریف خروجی: 1920x1200 |
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- حداکثر دیسک 32G |
| فلاش | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| منبع برق | ورودی DC12V/2A |
| فلاش | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
|---|---|
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- حداکثر دیسک 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| کپی | PX30 حداکثر فرکانس 1.4 گیگاهرتز |
|---|---|
| فلاش | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz و WIFI بی سیم 2.4 گرم/5G |
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| شبکه | پشتیبانی 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN و 2.4G وای فای بی سیم |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو ، پشتیبانی Dolby Sound |
| اندازه LCD اختیاری | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 و غیره |
| حافظه داخلی | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G اختیاری (برچسب 16 گیگابایت) |
| GPIO | پشتیبانی کنید |
| نام محصول | 16G-128G حافظه فلش اختیاری مادربرد اندروید با منبع برق ورودی DC12V-24V برای نیازهای مشتری JLD-P01 |
|---|---|
| پورت صدا | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
| فلش مموری | 16G-128G اختیاری |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد ماشین فروش Android Grade 12V Android با ذخیره سازی 2.2G DDR3 و صفحه نمایش لمسی LCD 13.3 اینچ |
|---|---|
| منبع برق | ورودی 12V /3A |
| خروجی صدا | استریو ، حمایت از صدای دالبی |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، EDP و HDMI ویدیویی و بالاترین وضوح 3840x2160. |
| نمایش دادن | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 اینچ صفحه نمایش لمسی LCD |
| نام محصول | سیستم POS خود را با مادربرد 10/100/1000 متر ما اترنت POS و پورت صوتی 3.5 میلی متری اندروید 11 سیستم |
|---|---|
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| خروجی تصویری | HDMI |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نمایش | پشتیبانی LVDS , EDP , MIPI , HDMI |