| نام محصول | مادربرد کیوسک ماژول |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده تبلیغات دیجیتال ساینیج |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| نام محصول | صفحه نمایش تبلیغات |
|---|---|
| دمای سازگار | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| رابط USB 4G | سوکت داخلی USB 2.0 (4) ، میزبان USB 3.0 خارجی (1) ، OTG خارجی (1) از ماژول های عملکرد PCIE 4G پشتیبا |
| TP | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| نام محصول | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| رابط USB | سوکت USB 2.0 داخلی (4 عدد)، USB خارجی 3.0 (1 عدد) 2.0 (2 عدد) OTG (1 عدد) |
| درگاه سریال | در مجموع 5، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3568 Embedded ARM |
|---|---|
| خروجی ویدیو | پشتیبانی از خروجی ویدئو با فرمت LVDS، EDP، MIPI |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| شبکه محلی کابلی | رابط LAN 100 مگاهرتز |
|---|---|
| RTC | حمایت |
| قابلیت اتصال | وای فای، بلوتوث، 4G LTE |
| نوع محصول | کامپیوتر |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
|---|---|
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| پورت های سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | تخته سیستم چهار هسته ای پایدار RK3566 Android Motherboard ODM بازوی بازوی رسانه ای برای پخش کننده رس |
|---|---|
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128 گیگابایت |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | مادربرد تعبیه شده سیستم لینوکس اوبونتو |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |