| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa | Wbudowana płytka ARM dla terminala samoobsługowego |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | SPI obsługiwane przez Android płytę z zewnętrznym interfejsem USB 2.0 i 3.0 OTG dla systemu POS |
|---|---|
| Interfejs skrzynki pieniężnej | RJ11 6P6C |
| Kamera | Kamera USB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Zasilanie | Wejście DC12V-24V |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta Linux RK3568 |
|---|---|
| RTC | Obsługuje pamięć zegara i automatyczną funkcję przełączania |
| Panel dotykowy | Obsługuje wielosoboczny ekran dotykowy pojemnościowy |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
| Typ | Multilayer PCB |
| Nazwa produktu | Karta SIM LVDS RockChip RK3568 Przemysłowy ARM Android Board Mini Smart Control All w jednej płycie |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ekran dotykowy | Obsługa interfejsu I2C cala i interfejs USB Multi-Touch pojemnościowy ekran dotykowy |
| Sieć | Obsługa 10 MHz / 100 MHz / 1000 MHz Wired i 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta Linux |
|---|---|
| System operacyjny | Android11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Sieć | Obsługa 10 mHz/100MHz1000MHz LAN i 2,4G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Rozwiązanie | RK3568 |
| Nazwa | Płyta systemowa z wbudowanym wyświetlaczem komercyjnym |
|---|---|
| system operacyjny | Android 9.0 |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g / 5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Aplikacje | Maszyna reklamowa 4K, komercyjne wyposażenie wyświetlacza |
| Pamięć | Opcja pamięci DDR 2G/4G |