| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| İsim | Self Servis Terminali için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | POS sistemi için harici USB 2.0 ve 3.0 OTG arayüzüne sahip SPI destekli android kartı |
|---|---|
| Nakit kutusu arayüzü | RJ11 6P6C |
| Kamera. | Usb kamera |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Güç kaynağı | DC12V-24V girişi |
| Ürün Adı | RK3568 Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik anahtarlama işlevini destekler |
| Dokunmatik panel | Çok dokunaklı kapasitif dokunmatik ekranı destekler |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Ürün Adı | SIM Card Lvds Rockchip RK3568 Endüstriyel Kol Android Tahtası Mini Akıllı Kontrolü Tek Bir Anakart J |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Dokunmatik ekran | Destek I2C inç arayüzü ve USB arayüzü Çoklu dokunuşlu kapasitif dokunmatik ekran |
| Ağ | Destek 10 MHz / 100 MHz / 1000 MHz Kablolu ve 2.4G Kablosuz WiFi İnternet Erişim |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Ağ | 10MHz/100MHz1000MHz LAN ve 2.4G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Çözüm | RK3568 |
| İsim | Ticari Ekran Gömülü Sistem Kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 9.0 |
| Kablosuz ağ | 2.4g / 5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Uygulamalar | 4K Reklam Makinesi, Ticari Ekran Ekipmanı |
| Hafıza | DDR Bellek 2G/4G seçeneği |