| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Naam | Ingebouwde ARM-kaart voor zelfbedieningsterminal |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | SPI ondersteund Android-bord met externe USB 2.0 en 3.0 OTG-interface voor POS-systeem |
|---|---|
| Interface van de kassa | RJ11 6P6C |
| Camera | usb camera |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Voeding | DC12V-24V-invoer |
| Productnaam | RK3568 Geïntegreerd Linux-bord |
|---|---|
| RTC | Ondersteunt Power-Off Clock Memory en Automatic Switching Function |
| Aanraakpaneel | Ondersteunt Multi-Touch capacitieve touchscreen |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Type | Meerlagige PCB |
| Productnaam | Simkaart Lvds Rockchip Rk3568 Industrial Arm Android Board Mini Smart Control All in One Moederbord |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Aanraakscherm | ondersteuning voor I2C-inch-interface en USB-interface multi-touch capacitieve touchscreen |
| Netwerk | Ondersteunt 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ bekabelde en 2.4G draadloze WIFI-internettoegang |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-bord |
|---|---|
| Besturingssysteem | ANDROID11,Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB -interface | USB3.0 X2 USB2.0*4 |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN en 2.4G draadloze WIFI |
| Oplossing | RK3568 |
| Naam | Commercieel display ingebed moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9.0 |
| Draadloos netwerk | 2.4G / 5G draadloze WiFi-internettoegang |
| Toepassingen | 4K -advertentiemachine, commerciële displayapparatuur |
| Geheugen | DDR -geheugen 2G/4G -optie |