| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تن |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام | برد تعبیه شده ARM برای ترمینال سلف سرویس |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | SPI از تابلوی اندرویدی با رابط USB 2.0 و 3.0 OTG خارجی برای سیستم POS پشتیبانی کرد |
|---|---|
| رابط جعبه نقدی | RJ11 6p6c |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| منبع برق | ورودی DC12V-24V |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده RK3568 |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و عملکرد سوئیچینگ خودکار پشتیبانی می کند |
| پنل لمسی | از صفحه لمسی خازنی چند لمسی پشتیبانی می کند |
| محدوده دما | -20 تا 80 درجه سانتی گراد |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| نام محصول | سیم کارت LVDS Rockchip RK3568 بازوی صنعتی Android Board Mini Smart All در یک مادربرد JLD-F03 |
|---|---|
| RAM | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| صفحه نمایش لمسی | پشتیبانی از رابط اینچ I2C و رابط USB صفحه لمسی چند لمسی |
| شبکه | پشتیبانی از 10 مگاهرتز / 100 مگاهرتز / 1000 مگاهرتز سیم کشی و 2.4 گرم دسترسی به اینترنت بی سیم |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android11 ، Ubuntu20.04 ، Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| شبکه | پشتیبانی 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN و 2.4G وای فای بی سیم |
| راه حل | RK3568 |
| نام | صفحه نمایش تجاری جاسازی شده سیستم |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 9.0 |
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G / 5G بی سیم |
| برنامه های کاربردی | ماشین تبلیغاتی 4K ، تجهیزات نمایش تجاری |
| حافظه | DDR Memory 2G/4G گزینه |