| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica POS na wystawę komercyjną |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Ethernet | Obsługa 1000 MHz |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | RK3568 Płyty systemu wbudowanego |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Typ | Multilayer PCB |
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Nazwa produktu | Wyświetl płytę sterowania JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Nazwa produktu | Opłacalny RockChip PX30 Cortex-A35 Ramię wbudowana płyta główna Android PCBA Digital Signage Signage |
|---|---|
| CPU | PX30 (czterordzeniowa kora-A35, 1,4 GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® MALI ™ -G31 |
| Pamięć | 1 GB DDR3 (maks. 2 GB) |
| Składowanie | 4 GB - 16 GB NAND Flash (domyślnie) lub do 32 GB EMMC |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Industrial ARM |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Panel dotykowy | Panel dotykowy I2C i USB |
| Kamera | Kamera USB |
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |