| Adaptive Temperature | -20-80℃ |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Video Out | HDMI,CVBS,LVDS/RGB |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Power Supply | DC12V3A Input |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Option |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| USB Interface | Internal USB 2.0 (7 Pcs), External USB 2.0 (1 Pc), External OTG (1 Pc) |
| Video Output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch Panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| CPUt | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Power Supply | DC12V/2A Input |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| CPUt | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Audio Output | 3.5mm Headphone Interface,MIC,2P1.25 Speaker Interface |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| OS | Linux |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| Internal Memory | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optional (label 16GB) |
| GPIO | Support |
| PCB Size | 170mm*105mm |
|---|---|
| Camera | Support USB Camera |
| GPU | Mali-G52GPU |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
|---|---|
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk |
| USB Port | USB HOST/OTG |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |