| Product Name | POS Motherboard |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 1.8GHz |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 CPU Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3288 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Upgrade Options | Firmware Updates |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Product Name | Dual Screen POS Machine Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Product Name | Embedded Electronic Scale Board |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |
| Product Name | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Factory | Yes |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 100mmX70mmX1.6mm |
| Key Words | Pos Machine Mainboard, RK3576 Motherboard, 6T TOPS NPU Board |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory Card Type | Support TF-CARD |