| Productnaam | JLD-P02 Android-moederbord voor zelfbedieningsterminal |
|---|---|
| Stroominvoer | Invoer van DC12V-28V |
| dubbel scherm | Steun voor EDP, MIPI |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| PCB Grootte | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Hoofdbord voor zelfbestelende betaalkiosk |
|---|---|
| CPU | RK3288 quad-core 64-bit Cortex-A17 processor, de hoogste frequentie is 1.8GHz |
| GPU's | Mali-T764GPU |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Ondersteuning Automatic Power On and Off Function |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Productnaam | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos Netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Operating System | Android 11/Linux Ubuntu |
| Stroominvoer | Invoer van DC12V-28V |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Product Name | RK3568 Android 11 Ingebouwde Bord Zelfbediening Kiosk Pos Machine Ingebouwd Systeem Board Met 1TOPS |
|---|---|
| PCB Grootte | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 |
| Video-uitgang | verticaal niveau van het ondersteunend scherm |
| Draadloos Netwerk | 2.4G / 5G draadloze WiFi-internettoegang |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Producten | 4K RK3568 Android WIFI/HDM/3G/4G Network Digital Signage Advertising Media Player Box JLD-BP01 |
|---|---|
| Type | Industrial Android Embedded Mini PC |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 11 |
| Materiaal | Metalen |
| Uitgangsresolutie | 1920*1080 |
| Producten | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box Ondersteuning 4K-resolutie voor 7/24 uur JLD-BP01 |
|---|---|
| Fysieke Resolutie | 1080p |
| Verwerker | RK3568 |
| Type | Industrial Android Embedded Mini PC |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 11 |
| Naam van het product | 8GB RAM 128GB ROM Industrial Edge Computer met RK3568 Embedded System Android 11 en Linux |
|---|---|
| grootte | 240*180*48 mm |
| Stroomvoorziening | DC12V/5A-invoer |
| Cpu | RK3568 Hoogste frequentie tot 2,0 GHz |
| Het decoderen | Volledig formaat H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Type | Media-spelerbox/tv-box |
|---|---|
| Materiaal | Metalen |
| Uitgangsresolutie | 1920*1080 |
| Fysieke Resolutie | 1080p |
| Verwerker | RK3568 |