| Nazwa produktu | Płyta główna JLD-P02 Android do samoobsługowego terminalu |
|---|---|
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| wyświetlacz dwuekranowy | Obsługa EDP, MIPI |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Główna tablica dla kiosku płatniczego samodzielnego zamawiania |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A17 RK3288, najwyższa częstotliwość wynosi 1,8 GHz |
| GPU | Mali-T764GPU |
| RTC | obsługa pamięci zegarowej z wyłączeniem zasilania, obsługa funkcji automatycznego włączania i wyłącz |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Nazwa produktu | Wyświetl płytę sterowania JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Nazwa produktu | RK3568 Android 11 Wbudowana tablica Kiosk Kiosk. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 |
| Wyjście wideo | Wsparcie poziomu wyświetlania pionowego |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g / 5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Produkt | 4K RK3568 Android WiFi/HDM/3G/4G Network Digital Signage Reklama Media Player JLD-BP01 |
|---|---|
| Rodzaj | Przemysłowy na Androidzie wbudowany mini komputer |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 11 |
| Materiał | Metal |
| Rozdzielczość wyjściowa | 1920*1080 |
| Produkt | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box Obsługa 4K Resolution na 7/24 godziny JLD-BP01 |
|---|---|
| Rozdzielczość fizyczna | 1080P |
| Edytor | RK3568 |
| Rodzaj | Przemysłowy na Androidzie wbudowany mini komputer |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 11 |
| Nazwa produktu | 8 GB RAM 128 GB ROM Industrial Edge Computer z systemem wbudowanym RK3568 Android 11 i Linux |
|---|---|
| Wielkość | 240*180*48 mm |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V/5A |
| procesor | RK3568 Najwyższa częstotliwość do 2,0 GHz |
| Rozszyfrowanie | Pełny format H.264 4K@60FPS H.265 4K@60FPS |
| Rodzaj | Pudełko odtwarzacza multimedialnego/ skrzynka telewizyjna |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Rozdzielczość wyjściowa | 1920*1080 |
| Rozdzielczość fizyczna | 1080P |
| Edytor | RK3568 |