| EMMC | 16G/32G/64G optie |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 |
| CPU | RK3288 quad-core 64 Cortex-A17 processor,hogere frequentie 1,8 GHz |
| PCB -maat | 100 mm*80 mm |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Memory card type | TF-CARD |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ en 2.4G/5G draadloos WiFi |
|---|---|
| Geheugenflits | 4G NANDFLASH Hoogste ondersteuning 16G NANDFLASH ((EMMC Ondersteuning 32G) |
| Audio-uitgang | Stereo |
| RTC | Ondersteuning |
| Video-uitgang | Ondersteuning LVDS, MIPI Video Output Hoogste uitgangsdefinitie: 1920X1200 |
| Productnaam | ingebed armbord |
|---|---|
| CPU | RK3588 acht core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, met de hoogste frequentie van 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
|---|---|
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, optionele typen, TTL (0-4 stuks), RS232 (0-4 stuks) |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |