| Naam van het product | Ingebed bord voor POS-machine |
|---|---|
| USB-interface | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Video-uitgang | verticaal niveau van het ondersteunend scherm |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Naam van het product | Industrial ARM Mainboard RK3568 Quad Core A55 2.0Ghz LPDDR4 2G EMMC 16G Digital Signage Android 11 U |
|---|---|
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Bewaarplaats | 16GB 128GB eMMC + TF-Card Betrouwbare opslag voor besturingssysteem, apps en logs. |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer pcb |
| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | Rockchip RK3566-bord JLD-P02 |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Naam van het product | Adaptieve temperatuur -20 80 C RK3568 Edge Computer Dual Gigabit Lan Port voor industriële automatis |
|---|---|
| Cpu | RK3568 Hoogste frequentie tot 2,0 GHz |
| Het decoderen | Volledig formaat H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Type | Edge Computer |
| Materiaal | Metalen |
| Naam van het product | Ontsluit het volledige potentieel van Edge Computing met RK3568's OpenCL 2.0 en Vulkan 1.0 GPU 2TOPS |
|---|---|
| RJ45 Gigabit | Dual |
| Codering | H.264/H.265 1080p@60fps |
| Stroomvoorziening | DC12V/5A-invoer |
| Cpu | RK3568 Hoogste frequentie tot 2,0 GHz |