| Όνομα Προϊόντος | Κεντρικό Πίνακα για Κιοστό Πληρωμών Αυτοδιατάξεων |
|---|---|
| CPU | RK3288 τετραπυρηνικός 64-bit επεξεργαστής Cortex-A17, η υψηλότερη συχνότητα είναι 1,8GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | Mali-T764GPU |
| RTC | Υποστήριξη λειτουργίας ενεργοποίησης και απενεργοποίησης ρολογιού |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 ∆ιαβασιλέστερο για ελαφριά έως μέτρια φορτία εργασίας. |
| Ονομασία προϊόντος | Δελτίο ελέγχου οθόνης JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 ∆ιαβασιλέστερο για ελαφριά έως μέτρια φορτία εργασίας. |
| Όνομα Προϊόντος | JLD-P02 Μητρική πλακέτα Android για τερματικό αυτοεξυπηρέτησης |
|---|---|
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| διπλή οθόνη | Υποστήριξη της ΠΕΔ, MIPI |
| Ραμ | 2GB/4GB/8GB |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Όνομα Προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα RK3568 Android 11 για μηχανήματα αυτόματης εξυπηρέτησης Kiosk Pos, Ενσωματωμένη |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ραμ | 2GB/4GB/8GB |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ονομασία του προϊόντος | JLD-P02 Android Embedded System Board (Πίνακα ενσωματωμένου συστήματος Android) |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G / 5G ασύρματη πρόσβαση WIFI στο διαδίκτυο |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Προϊόν | 4K RK3568 Android WIFI/HDM/3G/4G Δίκτυο Ψηφιακής Σημαιογραφίας Διαφήμισης Media Player Box JLD-BP01 |
|---|---|
| Τύπος | Βιομηχανικός Android Embedded Mini PC |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 11 |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Ανάλυση εξόδου | 1920*1080 |
| Προϊόν | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box Υποστήριξη 4K ανάλυση για 7/24 ώρες JLD-BP01 |
|---|---|
| Φυσικό ψήφισμα | 1080P |
| Επεξεργαστής | RK3568 |
| Τύπος | Βιομηχανικός Android Embedded Mini PC |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 11 |
| Ονομασία προϊόντος | 8GB RAM 128GB ROM Industrial Edge Computer με ενσωματωμένο σύστημα RK3568 Android 11 και Linux |
|---|---|
| μέγεθος | 240*180*48 χιλιοστά |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V/5A |
| Συσκευαστή | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |
| Αποκωδικοποίηση | Πλήρης μορφή H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Τύπος | Κουτί αναπαραγωγής μέσων ενημέρωσης/κουτί τηλεόρασης |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Ανάλυση εξόδου | 1920*1080 |
| Φυσικό ψήφισμα | 1080P |
| Επεξεργαστής | RK3568 |