| Όνομα προϊόντος | μητρική πλακέτα pos |
|---|---|
| Μοντέλο | JLD-P02 |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Τετραπύρηνος επεξεργαστής 64-bit Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 1,8 GHz |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Πλακέτα CPU RK3568 |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | RK3288 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Επιλογές αναβάθμισης | ενημερώσεις firmware |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | Κάρτα TF έως 32G |
| Χωρητικότητα μνήμης | 2G/4G DDR3 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8G ~ 64G EMMC |
| Όνομα προϊόντος | Dual Screen POS Machine Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη Ηλεκτρονική Πίνακας Ζυγαριάς |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-t764 |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Εναλλακτική EMMC16G/32G/64G/128G |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Σχήμα | JLD-092 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | RF4 |
| Επίπεδο | 4 |
| Μέγεθος PCB | 100mmX70mmX1,6mm |
| Κλειδιά | Κύρια πλακέτα μηχανής POS, μητρική πλακέτα RK3576, πλακέτα NPU 6T TOPS |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Κάρτα TF |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Ενσωματωμένη πλακέτα |
|---|---|
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |