| Όνομα προϊόντος | Motherboard Kiosk Module |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Όνομα προϊόντος | Διαφήμιση προβολής προβολής |
|---|---|
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Διεπαφή USB 4G | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4), εξωτερικός κεντρικός υπολογιστής USB 3.0 (1) |
| TP | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Όνομα προϊόντος | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| Διεπαφή USB | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4 τμχ), εξωτερική USB 3.0 (1 τεμ.) 2.0 (2 τεμ.) OTG (1 τεμ.) |
| Σειριακή θύρα | 5 συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-5 τμχ), RS232 (0-4 τμχ) |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | υποστήριξη εξόδου βίντεο μορφής LVDS, EDP, MIPI |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | Διασύνδεση LAN 100 MHz |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη |
| Συνδεσιμότητα | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Τύπος προϊόντος | Πληροφοριακό |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακές θύρες | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Ονομασία του προϊόντος | Σταθερό σύστημα τετραπλών πυρήνων RK3566 Android Motherboard ODM ARM Κεντρική πλακέτα για Media Play |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux Ubuntu System |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |