| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Αρμονία | Συνδυασμός με διάφορα μηχανήματα πωλήσεων |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Κάμερα | Καμερα MIPI/USB |
| Ρθουσών | RS232/TTL*8 |
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20 - 80 βαθμοί Κελσίου. |
| Ονομασία προϊόντος | 8GB RAM 128GB ROM Industrial Edge Computer με ενσωματωμένο σύστημα RK3568 Android 11 και Linux |
|---|---|
| μέγεθος | 240*180*48 χιλιοστά |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V/5A |
| Συσκευαστή | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |
| Αποκωδικοποίηση | Πλήρης μορφή H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Sim Card Lvds Rockchip Rk3568 Βιομηχανικό βραχίονα Android Board Μίνι έξυπνο έλεγχο All in One Mothe |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Οθόνη αφής | υποστήριξη διεπαφής I2C ίντσας και διεπαφής USB πολυ-αγγίγματος capacitive touch screen |
| Δίκτυο | Υποστηρίζει 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ καλωδιακή και 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Ονομασία προϊόντος | Δελτίο ελέγχου οθόνης JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 ∆ιαβασιλέστερο για ελαφριά έως μέτρια φορτία εργασίας. |
| Εικόνα αφής | Υποστήριξη |
|---|---|
| Εξωτερική μνήμη | υποστήριξη TF CARD-highest 512G |
| διπλή οθόνη | Δεν υποστηρίζω |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 1,9GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM Mali-G31 MP2 |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
|---|---|
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (0-4 τεμάχια), RS232 (0-4 τεμάχια) |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Σύρματη και 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Internet WIFI |
|---|---|
| Μνήμη | 2G / 4G / 8G DDR 4 Προαιρετικό (Standard Public Version) |
| Έξοδος βίντεο | Υποστήριξη LVDS (διπλή 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) και έξοδος βίντεο σε μορφή MIPI |
| μνήμη flash | 16G έως 64G Προαιρετικό (πρότυπο 16G) |
| Μέγεθος PCB | 158 χιλιοστά Χ 95 χιλιοστά |