| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
|---|---|
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Camera | MIPI/USB Camera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Product Name | 8GB RAM 128GB ROM Industrial Edge Computer With RK3568 Embedded System Android 11 And Linux |
|---|---|
| Size | 240*180*48mm |
| Power Supply Mode | DC12V/5A Input |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Decoding | Full Format H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Product Name | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Factory | Yes |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Sim Card Lvds Rockchip Rk3568 Industrial Arm Android Board Mini Smart Control All In One Motherboard JLD-F03 |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Network | Support 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Product Name | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Touch Screen | Support |
|---|---|
| External Memory | Support TF – CARD-highest 512G |
| Dual Screen Display | Do Not Support |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, With The Highest Frequency Of 1.9GHz |
| GPU | ARM Mali-G31 Mp2 |
| PCB Size | 100mm*80mm |
|---|---|
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Optional Types, TTL (0-4 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
| PCB Size | 158mmX 95mm |