| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM System Turnstile System |
|---|---|
| Υποστήριξη ενημέρωσης λογισμικού | ΟΤΑ |
| Τοποθέτηση λιμένα | USB, HDMI |
| Χωρητικότητα μνήμης | 2G/4G DDR3 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8G ~ 64G EMMC |
| Λέξεις κλειδιά | Κύρια πλακέτα μηχανής POS, μητρική πλακέτα RK3576, πλακέτα NPU 6T TOPS |
|---|---|
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Εικόνα αφής | Εικονική οθόνη I2C και διεπαφής USB |
| Ονομασία του προϊόντος | JLD-P02 Android Embedded System Board (Πίνακα ενσωματωμένου συστήματος Android) |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G / 5G ασύρματη πρόσβαση WIFI στο διαδίκτυο |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένο πίνακα για την μηχανή POS |
|---|---|
| Διασύνδεση USB | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| όνομα | Βιομηχανική Μητρική Πλακέτα ARM JLD-A06 |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας MIPI |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
| Σχήμα αριθ. | JLD-A06 |
| Εικόνα αφής | I2C * 2 |
| Όνομα Προϊόντος | JLD-P02 Μητρική πλακέτα Android για τερματικό αυτοεξυπηρέτησης |
|---|---|
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| διπλή οθόνη | Υποστήριξη της ΠΕΔ, MIPI |
| Ραμ | 2GB/4GB/8GB |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Ονομασία | JLD-A03 Μητρική πλακέτα PCBA |
|---|---|
| Εφαρμογές | Μηχανή διαφήμισης 4K, εξοπλισμός εμπορικής προβολής |
| Σχήμα | Μητρική πλακέτα |
| USB | USB x 6 |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V |
| Ονομασία | Διαφημιστική Μητρική Πίνακα Ψηφιακής Σίνατζ |
|---|---|
| Προσαρμόστε το λογότυπο | Υποστήριξη κατά την κατασκευή PCB |
| Λέξη-κλειδί | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V |
| διπλή οθόνη | Δεν υποστηρίζω |
| όνομα | Ενσωματωμένη πλακέτα JLD-F03 για μηχανή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | ΑΡΜ G52 2EE |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Μέγεθος PCB | 122 mm*75 mm |