| Ürün adı | Rockchip RK3568 Anakart Anakartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | ANDROİD |
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Güç kaynağı | DC12V3A girişi |
| Rs232 | 0~6 |
|---|---|
| Rs485 | 1 |
| TTL | 0~6 |
| USB 2.0 | Dahili (2), harici (4) |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |
| Ürün Adı | Gömülü POS Makinesi Anakartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android |
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Ürün adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün adı | ARM Gömülü Sistem PCBA Ana Kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera | Usb kamera |
| Ses Arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
|---|---|
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| Bellek kartı türleri | TF Kartını Destekleyin --- En Yüksek 32G Disk |
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| Güç kaynağı | DC12V/2A girişi |
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
|---|---|
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| Bellek kartı türleri | TF Kartını Destekleyin --- En Yüksek 32G Disk |
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Kâr | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Güç kaynağı | DC12V/2A girişi |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
| Kâr | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| FLAŞ | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |