| Ürün Adı | Gömülü Anakart Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| Veri deposu | 2G 4G 8G |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Limanlar | Wi-Fi, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Veri deposu | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU Türü | Rockchip |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | Kararlı dört çekirdekli sistem kartı RK3566 Android Anakart ODM ARM ARM MEDYA PLAY POS POS MAKİNA Dİ |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| PCB boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | Linux Ubuntu Sistem Gömülü Anakart |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera | Usb kamera |
| Ses Arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
| Adı | JLD-A03 PCBA Anakart |
|---|---|
| Başvurular | 4K Reklam Makinesi, Ticari Ekran Ekipmanı |
| Model | Anakart |
| USB | USB x 6 |
| Güç girişi | DC12V girişi |
| Ürün adı | pos ana kartı |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Ağ | 10MHz/100MHz1000MHz LAN ve 2.4G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Çözüm | RK3568 |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| İşlemci | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G seçeneği |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Geliştirme Kartı JLD-P02 |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 1,8 GHz |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ürün adı | RK3568 CPU Kartı |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |